O nas

STEGER Technical Outsourcing to młoda firma, której podstawowym celem jest techniczne zaopatrzenie zakładów w podzespoły niezbędne do ciągłej i bezawaryjnej pracy parków maszynowych.

Głównym obszarem naszej działalności są elementy pneumatyki przemysłowej, jednak oczekiwania naszych klientów, zaowocowały rozszerzeniem oferty na dodatkowe działy takie jak hydraulika, przenoszenie napędu, łożyska, elektromechanika.

Zajmujemy się również świadczeniem różnego rodzaju usług np. z zakresu automatyki, modernizacji maszyn, czy dorabiania elementów nietypowych (detali w różnym wyk. materiałowym, siłowników pneumatycznych, hydraulicznych, regeneracji nie produkowanych już zaworów rozdzielających itp.).

Nowe wyzwania i wszelkiego rodzaju „trudne” tematy traktujemy bardzo ambicjonalnie i nie boimy się ich podjąć. Zapraszamy do zakładki „Realizacje”, w której systematycznie dodajemy zdjęcia z elementami, których wykonanie, regeneracja czy też zmodernizowanie sprawiło nam szczególną satysfakcję.

Dążymy to tego, żeby każdy odbiorca miał swojego inżyniera (opiekuna) – osobę z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami technicznymi ukierunkowanymi na danego klienta, która będzie Państwa wspierać zarówno fachowym doradztwem jak i terminową dostawą zamawianych podzespołów.

Dla naszych stałych odbiorców, szczególnie przy asortymencie nietypowym, bądź osiągalnym na specjalne zamówienia, trzymamy tzw. „safety stock” aby klient zawsze miał poczucie bezpieczeństwa, co jest dla nas szczególnie ważne.

Poszerzająca się współpraca z globalnymi producentami i dostawcami komponentów, które oferujemy, daje nam możliwość dostarczania asortymentu w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Wybierając firmę STEGER jako swojego partnera w branży technicznej, decydujecie się Państwo na rzetelną, terminową i odpowiedzialną współpracę.

577 232 014

Zadzwoń do nas lub napisz

Copyright © 2016-2019 STEGER Technical Outsourcing Sp. z o.o.